nuuk_1

Dizaina krēsls “Nuuk chair”

Informācija par dizaina darbu

Darba nosaukums EN: “Nuuk chair”
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt LV: Mūsdienu inovatīvajā pasaulē cilvēki arvien biežāk novērtē kvalitatīvu dizainu. Nuuk chair sevī ietver komfortu un mājīgumu, kā arī ziemeļnieku lakonismu un atturīgo stilu. Metāla izturība un vienkāršība apvienojumā ar tekstiltīkla pinumu smalkumu rada baudījumu gan acīm, gan ķermenim. Nuuk chair galvenais mērķis ir ļaut cilvēkam izbaudīt katru savas atpūtas minūti, kas tiek pavadīta atpūtas krēslā. Krēsls radīts kā alternatīva kokos iekaramajiem šūpuļkrēsliem, neierobežojot vidi, kurā krēsls ir ērti lietojams, jo nav nepieciešami papildus elementi dabā vai telpā krēsla nostiprināšanai. Krēsla konstrukcija ir ērti saliekama un izjaucama, nodrošinot iespēju to vasarā novietot uz terases, bet ziemā ienest viesistabā.
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt. EN: In today’s innovative world people increasingly value quality of the design. The Nuuk chair includes comfort and coziness, as well as Nordic laconicism and restrained style. The strong and simple metal construction of the Nuuk chair, combined with the fineness of the textile mesh, creates pleasure for both the eyes and the body. The main goal of Nuuk chair is to allow a person to enjoy every minute of their rest, which is spent in a lounge chair. The chair is designed as an alternative to rocking chairs which need to be fastened to trees, without restricting the environment in which the chair is comfortable to use. The construction of the chair is easy to fold and disassemble, providing the freedom to put it in summer on terrace or in winter in living room.
Īsa informācija par darbu – planšete, digitāls darbs, fizisks darbs utt: Dizaina krēsls, kas lietojams gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Informācijas par autoru

Autors: Raivis Tauriņš, Jānis Beinerts
Komanda: Oskars Rencis, Dina Tauriņa