Drosmes-maja_1

Drosmes Māja

Informācija par dizaina darbu

Darba nosaukums EN: House of Courage
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt LV: 2020. gadā Žanim Lipkem apritēja 120 gadu. Žaņa Lipkes memoriāls plāno pievienot muzejam izglītības centru jauniešiem, sniedzot tādas būtiskas prasmes un zināšanas kā pilsonisko atbildību, drosmi, kritisko domāšanu, sadarbību un citas. Svinības šajā noritēja ar skatu nākotnē – diskusijām un ziedojumu kampaņu, lai atvērtā formā un kopīgiem spēkiem attīstītu jaunā izglītības centra ideju. Ziedojumu kampaņai tika radīta Drosmes Mājas grafiskā identitāte. Logo 3 valodās, projekta manifesta video 3 valodās, pasākumu programmu un ziedojumu lapas dizains, jauniešu drosmes stāstu video, kā arī prezentmateriālu dizains – uzlīmes un sērkociņi ar Žaņa un Johannas Lipkes citātiem. Dizainā iekļauta atsauce uz zemes gabala formu, kurā tiks veidots šis centrs un uz drosmīgu iziešanu ārpus rāmjiem.
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt. EN: In 2020, Žanis Lipke turned 120. We are celebrating this with a view to the future, planning to add a much needed new wing to the Lipke Memorial. A new building dedicated to education. Discussions, public lectures, and a conference in Fall 2020 being organized along with a donation campaign to develop the concept of the new educational centre in an open and transparent way. The graphic identity of the House of Courage was created for the donation campaign. Logo video of the project manifesto in 3 languages, the design of event programs and donation pages, a video of youth courage stories, as well as the design of presentation materials – stickers and matches with quotes from Jean and Johanna Lipke. The design includes a reference to the shape of the plot where this centre will be.
Īsa informācija par darbu – planšete, digitāls darbs, fizisks darbs utt: Kampaņas ietvaros tika radīti gan digitāli, gan arī fiziski darbi. Tika radīta projekta grafiskā identitāte – logo, projekta manifesta video 3 valodās, pasākuma programma, ziedojumu lapas forma, jauniešu drosmes stāstu video un prezentmateriāli ar dizainu – uzlīmes un sērkociņi ar Žaņa un Johannas Lipkes citātiem.

Informācijas par autoru

Autors: Dizaina idejas autore Una Rozenbauma Dizaina autore Marta Bula