buklets_1

“Kā rīkoties krīzes gadījumā”

Informācija par dizaina darbu

Darba nosaukums EN: “What to do in case of crisis”
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt LV: 2020. gadā Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Valsts policiju un Valsts robežsardzi, kā arī citiem sadarbības partneriem un nevalstiskajām organizācijām izstrādāja bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”, kas ir elektroniski pieejams aizsardzības nozares ziņu portālā “Sargs.lv”. Buklets ir publicēts trīs valodās – latviešu, krievu un angļu, lai tajā atrodamais saturs būtu saprotams un pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Bukleta mērķis ir sniegt praktiskas zināšanas un ieteikumus, kā uzlabot savu un savu tuvinieku gatavību dažādās krīzes situācijās. Bukleta simbols ir 72 stundas, kas ir minimālais periods, kura laikā iedzīvotājiem pašiem būtu jāspēj sevi nodrošināt pašam.
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt. EN: The Ministry of Defense, in cooperation with the State Fire and Rescue Service, the Emergency Medical Service, the State Police and the State Border Guard, as well as other cooperation partners and non-governmental organizations, developed a booklet “What to do in case of crisis”, which is available electronically on the defense news portal. “Sargs.lv ”. The booklet has been published in three languages – Latvian, Russian and English, so that the content would be understandable and accessible to every citizen of Latvia. The aim of the booklet is to provide practical knowledge and advice on how to improve preparedness in various crisis situations. The symbol of the booklet is 72 hours, which is the minimum period during in which citizens should be able to provide safeness for themselves.
Īsa informācija par darbu – planšete, digitāls darbs, fizisks darbs utt: Digitāls darbs
Fotogrāfa vārds: Foto – Gatis Dieziņš, vāka foto – galvenais virsseržants Skots Tompsons (ASV Gaisa spēku nacionālā gvarde)

Informācijas par autoru

Autors: Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija
Komanda: Makets – Inga Ropša