KNOP KNOP 1

KNOP KNOP – Mīksta filca radošuma komplekti

Informācija par dizaina darbu

Darba nosaukums EN: KNOP KNOP – Soft felt building kit
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt LV: KNOP KNOP ir mīksts un plastisks filca konstruktors, kura detaļas savienojamas ar pogām Jaunu formu meklējumi un to īstenošana kreatīvos veidos – šīs ir lietas, kas raksturo mūsu mērķi – radīt unikālus konstruktorus bērniem, kas atšķiras no visiem citiem redzētajiem konstruktoriem pasaulē! KNOP KNOPā mēs apvienojam bezgalīgi kreatīvas konstruktora iespējas un mīļākās plīša rotaļlietas mīkstumu un komfortu. Mēs gribējām, lai bērnu konstruktors būtu mīksts un pakļāvīgs kā plastilīns. Parasti metāla, koka vai plastmasas komplektiem ir cietas un stūrainas formas. Tā mums radās ideja par savu konstruktoru, ko arī īstenojām.
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt. EN: KNOP KNOP is a soft, flexible construction set made of felt material and connected with snap buttons. At KNOP KNOP – we wanted to create a product with the power of a building kit, but the softness of your child’s favorite stuffed animal. As designers, our passion is to build, model, and imagine new ways of creating interesting forms. We wanted to channel the freedom that you feel when playing with a simple piece of clay, which can’t be replicated with the building kits that are made for children today. With rigid plastic, wooden, or metal pieces that are angular and tough – modern building kits or construction sets can feel restrictive.
Īsa informācija par darbu – planšete, digitāls darbs, fizisks darbs utt: Fizisks darbs, sērija no 10 dažādiem konstruktora komplektiem.
Fotogrāfa vārds: Margarita Germane un Deniss Bulbuks
Patenta reģistrāciajs Nr: EP17743793,6 PCT/IB2017/000324

Informācijas par autoru

Autors: Rodions Zeņevičs
Komanda: Olga Ļitvinova