IMG_11

Kvartets

Informācija par dizaina darbu

Darba nosaukums EN: Quartet
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt LV: Praktisks dizaina krēsls ar vienkāršu un elegantu konstrukciju. Izgatavošanas materiāls bērza saplāksnis. Dizains veidots lai ietaupītu materiālu un samazinātu ražošanas izmaksas. Tas iespējams pateicoties detaļu vienkāršajai konfigurācijai, ražošanai nepieciešamo iekārtu un operāciju skaitam. Tā kā krēsla konstrukcija Peļauj plašas modifikācijas iespējas tas būs praktisks gan kā atpūtas mēbele, gan arī kā pusdienu vai jebkura cita pielietojuma krēsls. Nelielais detaļu skaits (4gb.) atvieglo krēsla montāžu, kā arī to atjautīgā savienošana rada interesantu dizaina mēbeli kuru iespējams papildināt ar visdažādākajiem tekstila u.c. materiāliem.
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt. EN: Practical design chair with a simple and elegant construction. Made of birch plywood. The design is designed to save materials and reduce production costs. This is possible due to the simple configuration of parts, the number of equipment and operations required for production. As the design of the chair Moves a wide range of modifications, it will be practical both as a lounge furniture and as a chair for lunch or any other use. The small number of parts (4 pcs.) Facilitates the assembly of the chair, as well as their ingenious connection creates an interesting design furniture that can be supplemented with a variety of textiles, etc. materials.
Īsa informācija par darbu – planšete, digitāls darbs, fizisks darbs utt: Krēsls ir reāla ikdienas lietošanai paredzēta mēbele.
Fotogrāfa vārds: Uģis Auziņš

Informācijas par autoru

Autors: Uģis Auziņš