unnamed

Lāsma Liepiņa

Latvijas Dizaina gada balvas 2021.gada grafiskā tēla autore.
Lasma Liepiņa ir grafikas un animāciju dizainere, ilustratore.
Lāsma ir studējusi grafikas dizainu Šiltonas koledžā Londonā, Lielbritānijā, un savu profesionālo karjeru sākusi starptautiskajā filmu izplatīšanas uzņēmumā Londonā. Pēc koledžas beigšanas Lāsma pievienojās korporatīvā dizaina izstrādes komandai Portlendā, kas ir viena no lielākajām sabiedrisko attiecību aģentūrām Londonā. Tur viņa ieguvusi unikālu pieredzi korporatīvo zīmolu un sabiedriskās komunikācijas grafiskā dizaina izstrādē, strādājot dizaina komandā, kas atbild par starptautiskajiem uzņēmumiem.
Lāsma pēdējos 4 gadus ir papildinājusi savu profesionalitāti lielākajās starptautiskajās dizaina konferencēs Berlīnē, Dublinā un Barselonā, kā arī piedalījusies nozīmīgos starptautiskos konkursos.   Tāpat šajā laikā viņa ir piedalījusies neatkarīgos projektos, strādājot ar starptautiskiem klientiem. Viens no nozīmīgākajiem darbiem ir Levišamas padomes pasūtījums – liels sienas gleznojums jaunās Dulvičas bibliotēkas ieejas zonā.
Lai izmantotu savu daudzveidīgo grafikas dizaina prasmju klāstu, ieskaitot ilustrācijas un animāciju grafiku, Lāsma šobrīd strādā individuāli. Viņas starptautiskā darbība un pieredze ļauj viņai veidot sadarbību ar plašu klientu spektru (brokeri, restorānu ķēdes, veselības un ceļojumu kompānijas utt.) un radīt tiem piemērotus risinājumus.
Tagad Lāsma ir atpakaļ dzimtajā Latvijā, kur turpina strādāt ar starptautiskiem klientiem, kā arī ar daudziem brīnišķīgiem vietējiem uzņēmumiem.