Galenieks

Māris Galenieks: Dizains ir…

Līgo un Jāņi ir pagājuši, dodot mums daudz saules gaismas, enerģijas un radošā spēka!
Un Latvijas Dizaina gada balvas stāsti “Dizains ir…” turpinās!
Turpinās sarunas ar iepriekšējo gadu nominantiem, tā sniedzot radošo iedvesmu arī visiem tiem, kas plāno iesniegt darbu 2021.gada LDGB konkursam jau sākot ar šī gada nogali.

Dizains ir… turpina sarunu ciklu ar ļoti vasarīgu stāstu.

Latvijas Dizaina gada balvas saruna #18
Māris Galenieks. Dizains dzīvei ūdenī.

Komanda: Māris Galenieks (dizains, produkta izstrāde), Artis Strazdiņš (tehniskais dizains un konstrukcija).

GG SUP 12.6 Race ir koka SUP dēlis ar īpaši sacensībām pielāgotu formas dizainu un konstrukciju. Dēļa pārdomātā forma nodrošina nevainojamu dinamisko stabilitāti. Dēļa formas konstrukcija ļauj viegli pārvarēt viļņus un novadīt no klāja ūdeni. Dēļa klājs, savukārt, ir radīts, lai airētāja smēliena enerģijas ievadīšana dēļa gaitā būtu visefektīvākā. Īpašs izaicinājums bija radīt SUP dēli no dabīgiem materiāliem (abachi, bērzs un sarkankoks), saglabājot tā izturību un vieglumu. GG SUP 12.6 Race dēlis iekļaujas SUP premium produktu tirgū un atbalsta SUP sporta attīstību. Ar 12.6 Race dēli Latvijas izlases pārstāvis veiksmīgi piedalījās 2017. gada PČ SUP airēšanā.

Sarunu vada Toms Grēviņš.

#designawardlv #ldgb2020 #DizainsIr #dizainsieklausās #delfi #design #art #latvija #latvia #latviandesign #latviandesigner #designlovers #designinspiration #designaward #designwanted #latviandesignerssociety #powerofdesign #graphicdesign #digitaldesign #productdesign #sup