Markus Rožkalns

Markus Rožkalns: Dizains ir…

Dizains ir… Markus Rožkalns. Sarunas zieds.

Tas ir lielisks dizaina stāsts, kas demonstrē autoru uzdrīkstēšanos risināt augošu problēmu. Pārmērīgi daudz laika paiet, raugoties ekrānā, un pietiekami daudz laika netiek veltīts nozīmīgām attiecībām. Pašlaik gan digitālais detokss, gan digitāla diēta ir modē. Aktuāls pakalpojums. Īstenojiet to! Es to lietošu.
DANIEL BOSCH. DIZAINA NODAĻAS VADĪTĀJS UN RADOŠAIS DIREKTORS “FJORD”, “ACCENTURE INTERACTIVE”, HELSINKI

Latvijas Dizaina gada balvas saruna #21
Dizains ir…Markus Rožkalns. Sarunas zieds.

Komanda: Markus Rožkalns (radošais direktors), Raitis Supe (grafiskais dizainers), Gunvaldis Urtāns (mākslinieks)

Apraksts
Pamata līmenī “Asya” produkta dizains motivē cilvēkus izmantot viedtālruņus kā instrumentu, lai vērstu uzmanību cits citam, nevis to pazaudēt. Šādā veidā mēs atgādinām cilvēkiem izbaudīt mirkli un ieklausīties citam citā. Ar “Asya” lietotājs iegūst privātu atgriezenisko saiti par savām komunikācijas spējām sarunas laikā, līdz ar to lietotājs spēj pieņemt labākus lēmumus par komunicēšanu ar otru cilvēku. Viens no lielajiem pārbaudījumiem, radot produkta dizainu, bija fokuss uz diskrētu lietošanas pieredzi. To atrisināja ar inovatīvu pieeju. Tika radīta vizuālā metafora sarunai – puķe. Sarunas mērķis ir kopīgi izveidot pilnīgu puķi, kas mainās atkarībā no sarunas.
Autors: Graftik

#designawardlv #ldgb2020 #DizainsIr #dizainsieklausās #delfi #design #art #latvija #latvia #latviandesign #latviandesigner #designlovers #designinspiration #designaward #designwanted #latviandesignerssociety #powerofdesign #graphicdesign #digitaldesign #UXdesign #UIdesign #Asya #Graftik