MB collection

MB kolekcija

Informācija par dizaina darbu

Darba nosaukums EN: MB collection
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt LV: MINT Light Living MB (materiālu saplūdināšana) kolekcija radusies brīdī, kad uz laiku atlikts dinamiskais dzīves modelis un jāpielāgojas mierīgākai laika pavadīšanai mājās. Kolekcijas produktiem piemīt augsta estētiskā kvalitāte un tie sniedz modernās dzīves un kultūras klātesamību arī personīgajā telpā. Produktu dizains ir radīts ar mērķi, lai tie nevainojami izskatītos no dažādiem skatu leņķiem un būtu novietojami arī netradicionāli – telpas vidū. Tas risina arī šī brīža nepieciešamību funkcionāli sadalīt telpu, lai tā kalpotu dažādiem uzdevumiem. MB kolekcijas produktu ražošanā tiek turpināts tehnoloģiski ievērot galdniecības tradīcijas – visu plātņu materiālus aplīstēt ar masīvkoku un finierēt ar dabīgajām koka sugām. Jaunums ir materiāla vecināšana ar tīrītām porām.
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt. EN: MINT Light Living MB (Material Blending) collection demonstrates a delightful blend of solid wood and metal details in different shade finishes. The collection has been developed in a time when staying at home became the new normal. The new products have a high aesthetic quality and provide the presence of modern life and culture at home. The design of MB collection allows to place products traditionally or at the center of the room to perform the function of dividing the space for separate tasks. With the new collection, MINT continues to technologically follow carpentry traditions– all sheet materials are covered with solid wood edges and veneered with natural wood species. The novelty is the aging of material with cleaned pores.
Īsa informācija par darbu – planšete, digitāls darbs, fizisks darbs utt: Divguļamā gulta MORETTA, rakstāmgalds FRANCO, vinila konsole CONTE, mediju konsole TINTO, kafijas galds CULTO.
Fotogrāfa vārds: Māris Ločmelis, Elīna Rode
Patenta reģistrāciajs Nr: M 63 957

Informācijas par autoru

Autors: Jānis Rauza
Komanda: MINT Furniture