Mikelis un Patricks

Patrick Abbattista: Dizains ir…

Dizains ir – pielāgojas jaunajai pasaulei
Epizode nr#13 @designawardlv Instagram live
Mikelis Bastiks un Patrick Abbattista
Saruna notiks angliski.

Latvijas Dizaina gada balva #13 epizodē mums reizē ir divi viesi – šī būs saruna starp izciliem dizaina pasaules profesionāļiem.
Patrick Abbattista no DesignWanted – savu dizaina atbalsta portālu DesignWanted uzbūvējis no idejas līdz starptautiski atpazīstamam zīmolam, māca dizaina menedžmentu Accademia Costume E Moda Romā un viņa lekcijas klausās visās pasaules malās. Viņš ir bijis arī Latvian Designers’ Society Award žūrijas loceklis.
DesignWanted ir sadarbības partneris tādiem pasaulē plaši pazīstamiem pasākumies kā Red Dot Design Award, Fiera Milano Salone Internazionale Del Mobile, Dubai Design Week, Superstudio Più, London Design Fair, Design Shanghai, IFFS, BODW Business of Design Week 設計營商周 uc.
Sarunas vadītājs šoreiz būs Mikelis Bastikss , Asketic Studio līdzdibinātājs – kā zinošs intervētājs, Asketic Podcast vadītājs, Latvijā zināms grafikas dizainers, dizaina aprindās labi pazīstams profesionālis, kurš pārliecināts, ka labs dizains nevar pastāvēt bez laba produkta.
Miķelis Baštiks ar Asketic Studio ir viens no Latvijas Dizaina gada balvas 2018.gada nominantiem (burtveidols “Cīrulis Display”).
Saruna noritēs Instagram LIVE angļu valodā. Sarunas laikā varēs uzdot jautājumus.