MUMINA NAMS

MUMINA MĀJA

Informācija par dizaina darbu

Darba nosaukums EN: MOOMINHOUSE
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt LV: Mēs vēlamies sniegt saviem bērniem un sabiedrībai vislabāko no mūsu pašu bērnības. Pasakas par Vinniju Pūku, Muminu un citiem labi zināmiem pasaku varoņiem. Labs materiāls vienmēr ir bijis vērtība. It īpaši, ja tas tiek pārvērsts noderīgā un izmantojamā vides objektā. Mumina mājas izveidošnā mēs izmantojām ozolkoku, metālu un otrreizēji pārstrādātu kokmateriālu. Mums patīk izmantot materilāus, kas stimulē iztēli un radošumu, kas reaģē, kad tam pieskaraties, lai iemācītu dabas vērtības jau no dzīves pirmajām dienām.
Apraksts – koncepts, mērķis, materiāli utt. EN: We wanted to give our children and society the best experiences of our own childhoods. Fairy tails about Winnie the Pooh, Moomin and others well known fairy tale heroes. Good material always has bin sustainable value. Especially if it is turned into a useful object. We use oak wood, metal and recycled materials to create Moominshouse. We love materials that stimulate imagination and creativity. Something that responds when you touch it. To establish nature and life values from the beginning.
Īsa informācija par darbu – planšete, digitāls darbs, fizisks darbs utt: Fiziks objekts, iekārts ozola zarā Annas Koku skolas teritorijā.
Fotogrāfa vārds: Imants Bisenieks
Patenta reģistrāciajs Nr: –

Informācijas par autoru

Autors: SIA “LABIE KOKI konstruē” komanda
Komanda: SIA “LABIE KOKI konstruē” komanda