Par Mums

2020. un 2021. gadā Latvijas Dizaina gada balvu organizē
Latvijas Dizaineru savienības komanda sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju.
Latvijas Dizaineru savienība ir organizācija ar 30 gadu pieredzi Latvijas dizainā.

Elina Bušmane

Elina Bušmane

Es ticu dizainam kā instrumentam izcilības sasniegšanai. Uz lietotāju orientēts dizains, dizaina izstrāde, izmantojot prototipēšanu un testēšanu, sistēmas domāšana ir dažas no metodēm veiksmīgu produktu un pakalpojumu radīšanai. Dizaina domāšanas laikā atklātā patiesība: ātri neizdodas, ātrāk gūsti panākumus – tas var kļūt par katra biznesa labākas nākotnes atslēgu.

Charles Bušmanis

Dizains ir instrumentu kopums, kuru man bija iespēja izmantot dažādās situācijās, sākot no R&D korporatīvajos uzņēmumos līdz izglītībai un startup videi. Sākot no publiskās iestādes pakalpojumu pārstrādāšanas, izmantojot dizaina domāšanas pieeju, līdz esošo fizisko produktu pārveidošanai, lai uzlabotu klientu pieredzi, kā arī ražošanu un apkalpošanu.
Es uzskatu, ka viena no dizaina panākumu atslēgām ir spēja strādāt komandā ar kritiskiem cilvēkiem, kuri var atspoguļot produktu no lietotāja apaviem.

Barbara Freiberga

Barbara Freiberga ir  Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētāja, profesionāla interjera dizaine, izstāžu kutarote, fotogrāfe, Latvijas Dizaina gada balva 2020-2021 projekta vadītāja.

Barbara ir dizaina profesionāle, kas ir ieguvusi izglītību interjera dizainā, absolvējusi Tehnisko Universitātī Rīgā un Tehnoloģiju Universitāti Kauņā ar maģistra grādu polimēru tehnoloģijā un dizainā, kā arī studējusi un praktizējusies Vācijā. Kā Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētāja aktīvi darbojas Latvijas Dizaina padomē un iesaistās Latvijas kultūrpolitikas veidošanā.

Kristofers Krezevskis

Kristofers Krezevskis

Kristofers Krezevskis ir videomontāžas un režijas studens Londonas Metropolitena Universitātē. Kristofera ikdiena paiet studējot un realizējot savas jau esošās un jauniegūtās zināšanas gan spēļu pasaules videoprojektos un komercprojektos, gan arī atbalstot Latvijas Dizaineru savienības projektus ar savu skatījumu video veidošanā. Kopš 2020.gada Kristofers ir arī Latvijas Dizaineru savienības biedra kandidāts.

Kristiana Kazarjana

Kristiana Kazarjana

Gaidam vēl tekstu no Kristianas līdz vakaram.

Ieva Dumbrovska

Ieva Dumbrovska

Ieva Dumbrovska ir grafikas dizainere, prjektu un komandas vadītāja Accenture Latvia gan Latvijas, gan starptautiskajā līmenī. Vairāku konkursu balvu ieguvēja, tai skaitā Latvijas Dizaineru savienības 2018.gada konkursa Galvenās balvas ieguvēja Grafikas dizainā.

Raimonds Seņko

Raimonds Seņko

Raimonds Seņko ir komunikācijas, stratēģijas un sabiedrisko attiecību speciālists, kura profesionālā darbība ir saistīta arī ar reklāmas un izdevniecības darbiem. Raimondam patīk likt burtus garos teikumos. Citreiz tā aizraujas ar rakstīšanu, ka sajauc valodas, kuru skaits viņa pārziņā ir labi liels.

Marija Šilinska

Marija Šilinska

Dizains nosaka mūsu dzīves kvalitāti.

Lietotāju pieredzes dizainere un digitālas vīdes piekļustamības eksperte ar darba pieredzi Latvijas finanšu un starptautiskajos uzņēmumos informācijas tehnoloģiju nozarē. 

Izglītība datordizainā, vadības informācijas sistēmās (maģistra grāds) un projektu vādībā (Agile, Scrum).

Jānis Koklačs

Jānis Koklačs

Jānis Koklačs ir izstrādājis izcilu  strādāt pie sarežģītiem risinājumiem un augstas prioritātes stratēģiskiem projektiem kopā ar visdažādākajiem tehniskajiem un biznesa profesionāļiem. Teicamas komandas adības un vadības prasmes vietējā un starptautiskā vidē. Dažādu kontaktu un draugu tīkls daudzās pasaules valstīs

Kontakti:

Barbara Freiberga – 28307476,
barbara@dizainabalva.lv

Kristiana Kazarjana –  28384294,
kristiana@dizainabalva.lv