Una

Una Rozenbauma:Dizains ir…

Dizains ir…
Latvijas Dizaina gada balvas saruna #10
Una Rozenbauma, pašironiskākā radošā direktore.
No problēmas uz unikalitāti.
Sarunu vada: Toms Grēviņš.

2019.gads. 1.vieta.
Komanda: Una Rozenbauma (radošā direktore, koncepcija), Anete Konste (teksti), Reinis Pētersons (ilustrācijas), Aija Baumane (dizains), Toms Harjo (foto).
Kampaņas #iamintrovert mērķis bija pārvērst šķietamu “defektu” par efektu, atklāti pasakot: “Jā, mēs esam introverti, taču tas nenozīmē, ka esam slikti rakstnieki.” Drīzāk tieši otrādi. Ar kampaņas dizaina elementu (nozīmītes, logo, t-krekli, komiksi u.tml.) palīdzību daudzi varēja identificēties un publiski paust savu piederību kopienai, kas parasti par sevi skaļi nerunā. Īpaši tādos masu pasākumos kā grāmatu tirgus. Kampaņa un tās dizains radīja asprātīgu un pašironisku Latvijas literatūras tēlu, kas britu auditorijai šķita ļoti pievilcīgs. Rezultātā par mums parādījās aptuveni 200 publikāciju Lielbritānijas medijos pagājušā gada laikā.

#designawardlv #ldgb2020 #DizainsIr #dizainsieklausās #delfi #design #art #latvija #latvia #latviandesign #latviandesigner #designlovers #designinspiration #designaward #designwanted #latviandesignerssociety #powerofdesign #graphicdesign #digitaldesign #iamintrovert #unarozenbauma