Lietotne “The Dematerialised LTD (DMAT)”

Darba autors: The Dematerialised LTD komanda. UX/UI vadīja Latvijā dzimusī dizainere un māksliniece Irina Špičaka
Darba pasūtītājs: The Dematerialised LTD. Dizainēts esošajiem un topošajiem klientiem, digitālās modes, web3 un blokčain entuziastiem.
Darba radīšanas laiks: Beta versija tika palaista 2021. gada sākumā. 2022. gadā tika uzsākta lietotāju saskarnes pārveidošana, pamatojoties uz zīmola maiņu un pieejamību cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Padziļināta lietotāju pieredzes izpēte un unikālu funkciju ideju izstrāde tika uzsākta 2023. gada sākumā un turpinās vēl šobrīd.

Darba īss apraksts

Dematerializētais LTD ir vienkārša un būtiska aplikācija, kas veidota uz Web 2.0 pamata. Šīs aplikācijas galvenā funkcija ir pieejamā un saprotamā veidā prezentēt un izplatīt digitālās modes NFT. Atdarinot fiziskās mode dizaina iepirkšanās procesu internetā, The Dematerialised piedāvā digitālo modi tehnoloģiju modes patērētājiem, vienlaikus atvieglojot sarežģītos kriptogrāfijas procesus. The Dematerialised nodrošina ierasto modes iegādes struktūru, papildus piedāvājot paplašināto realitāti, īpašumtiesības virtuālajā/digitālajā realitātē, blokčain minting iespējas. The Dematerialised piesaista gan modes patērētājus, gan kripto entuziastus. Lietotāji savā profilā var kolekcionēt autentificētas virtuālās modes dizaina izstrādājumus, piekļūt paplašinātās realitātes filtriem, izstrādājumu 3D failiem, un citam specifiskam saturam.