Žūrija

Atlases žūrija

Ieva
Kalēja

Produktu dizainere, kura tiecas radīt ikoniska dizaina priekšmetus — lampas, vāzes un mājas dekorus. Ievas izveidotie zīmoli “mammalampa” un “Detales” iemantojuši plašu starptautisku atzinību. Pasniegusi produktu dizainu Latvijas Mākslas akadēmijā, izstrādājusi mācību materiālu par produktu dizainu vidusskolēniem, un ir viena no Dizaina eksporta alianses dibinātājiem.

Liene
Drāzniece

Dabīgās kosmētikas uzņēmuma “Mádara Cosmetics” līdzdibinātāja un vadošā dizainere, kuras darba fokuss ir zīmola komunikācija, dizaina vadība un mārketings. Vairāku iemīļotu zīmolu — “Valmiermuižas alus”, “Ērenpreiss”, un “Madara Cosmetics” — vizuālās identitātes autore. Pasniegusi iepakojuma dizainu un zīmola identitātes veidošanas pamatus PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.

Evelīna
Ozola

Arhitekte, urbāniste un publiciste, radošo industriju platformas FOLD dibinātāja. Strādājusi arhitektu birojos Rīgā un Roterdamā, veidojusi Latvijas paviljonu “Together and Apart” 2018. gada Venēcijas arhitektūras biennālē, bijusi pasniedzēja arhitektūras skolās Latvijā un Zviedrijā. Šobrīd Evelīna ir Rīgas pilsētas galvenā dizainere un pilda arī pilsētas galvenās arhitektes pienākumus.

Līga
Lētiņa

Viena no UX un pakalpojumu dizaina nozares aizsācējām Latvijā, mentore, lektore un radošu darbnīcu, dizaina sprintu fasilitatore. Līga vada Dizaina un izpētes nodaļu uzņēmumā “Printify”, un viņai ir vairāk nekā divpadsmit gadu pieredze, risinot kompleksus izaicinājumus finanšu, telekomunikāciju, veselības aprūpes un apdrošināšanas uzņēmumos, kā arī valsts pārvaldē. Konferences “UX Riga”, kustību “UX/UI Riga Meetup” un “Riga Tech Girls” līdzdibinātāja.

Mārcis
Miķelsons-Germs

UX dizaina nodaļas vadītājs un partneris digitālā dizaina, konsultāciju un izstrādes uzņēmumā “Cube”. Mārcis ikdienā plāno un vada digitālu produktu un pieredžu izstrādi lieliem un maziem uzņēmumiem. Starp “Cube” klientiem ir tādi Baltijas zīmoli kā “Rimi”, “SEB”, “Elektrum”, “Virši”, “LMT”, “Ergo” un “CircleK”.

Una
Rozenbauma

Radošā direktore, režisore, publiciste un profesionāla zobgale. Komunikācijas dizaina aģentūras “Rozenbauma un māsas” dibinātāja un vadītāja. 2020. gadā par kampaņu #iamintrovert Una ieguva Latvijas Dizaina gada balvu. Unai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze Latvijas vadošajās reklāmas un komunikācijas aģentūrās.

Brigita
Bula

Vada praksi “Brigita Bula arhitekti” un darbojas Latvijas Arhitektu savienības padomē. Brigitas birojā top ilgtspējīga arhitektūra zaļi un progresīvi domājošiem klientiem: privātmājas, biroju iekārtojums, publiskas ēkas, kafejnīcas un izstādes. Brigitas projektētā Sāls māja Pāvilostā 2019. gadā saņēma Latvijas Arhitektūras gada balvas Grand Prix un 2022. gadā tika nominēta Mies van der Rohe balvai.

Mareks
Birznieks

Produktu dizainers un interjera arhitekts. Sevi raksturo kā zināšanu un pieredzes, neveiksmju un veiksmju kopumu, kas dzīvo ar dizainu un un brīžiem arī ar vēju. Mareks aktīvi darbojas interjeru projektēšanā un dizainā, ir bijis Latvijas gada balvas arhitektūrā laureāts. Mareks vada Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma dizaina nodaļu.

Sandijs
Ruļuks

Sandijs grafikas dizainu apvieno ar fotogrāfiju un digitāliem risinājumiem. Radījis mājaslapu veidošanas rīkus “Berta” un “Froont”. Sandijs ir pasniedzējs Latvijas Mākslas akadēmijā un fotogrāfijas izglītības platformā ISSP un darbojas mākslinieku kolektīvā “Weekly Impossible”. Sandija pirmā fotogrāfiju personālizstāde “Gaiss” notika 2018. gadā.

Toms
Mūrnieks

Industriālais dizainers uzņēmumā “Bubblebee Industries”, iepriekš koordinējis inovatīvu produktu izstrādi Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centrā. Rīko prototipēšanas meistarklases uzņēmumiem un akadēmiskajai videi starptautiskā mērogā. Toms ir uzsācis doktorantūras studijas RTU ar mērķi uzlabot Latvijas Olimpiskās kamaniņu izlases inventāru.

Agnese
Narņicka

Latvijas Mākslas akadēmijas modes dizaina katedras vadītāja un asociētā profesore. Kopš 2012. gada Agnese ir zīmola “One Wolf” modes dizainere un radošā direktore, ar to regulāri piedaloties starptautiska un vietēja mēroga modes skatēs un izstādēs. Kolekciju iedvesmas avotus Agnese meklē zinātnē, vēsturē, šobrīd un nākotnē svarīgos sociālos un kultūras jautājumos.